Цукровий завод на Черкащині запустив біогазовий комплекс

Біогазовий комплекс (7,5 МВт) заробив на повну потужність на базі селищанський цукрового заводу (Черкаська обл.), Що входить в структуру групи компаній «Панда».

Про це повідомляє компанія «Зорг Біогаз», яка займалася будівництвом станції на своїй сторінці в Facebook.

Як наголошується, в ході запуску замовнику було рекомендовано використовувати мікроелементи, оскільки жом не містить всього того, що необхідно для бактерії. Однак замовник вирішив провести експеримент і запустив в роботу два реактора з мікроелементами, а один – без.

«Реактор без мікроелементів почав« хворіти », різниця стала помітною вже на третій тиждень. Реактор з мікроелементами, запущений пізніше, наздогнав і перегнав реактор без мікроелементів. В результаті, замовник визнав, що без мікроелементів неможливо працювати ефективно », – ділиться досвідом генеральний директор ТОВ« Зорг Біогаз »Ігор Редді.

Однією зі складових швидкого запуску станції стала сучасна біогазова лабораторія. Завдяки її наявності, оператори чітко знали, що відбувається в реакторі і могли розрахувати оптимальну норму завантаження сировини.

В цілому новий біогазовий комплекс є більш досконалим, ніж будь-який комплекс в Україні. Тут встановлено краще обладнання очистки газу від сірки.

«Що особливо приємно і є предметом гордості, так це те, що українська станція перевершила за технічним оснащенням навіть знамениту станцію на цукровому заводі в г.Анклам (Німеччина). На станції в Анклам немає можливості вантажити брудне сировину, тоді як станція на Черкащині обладнана загрузчиком з камінняуловлювач », – коментує технічний директор ТОВ« Корсунь Еко Енерго »Сергій Підлубний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *