Садівники задоволені сезоном смородини: ціни вдвічі вищі за торішні

Сезон чорної смородини в Україні наближається до завершення. Виробники ягоди в цілому сезонах залишилися задоволені.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

На даний момент останні партії чорної смородини виробники пропонують за цінами 40-60 грн / кг ($ 1,44-2,17 / кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

«Знижувати відпускні ціни на останні в цьому сезоні партії чорної смородини садівників змушували якісні характеристики даної продукції. Ще одним фактором для зниження цін на дану продукцію виступили переробні підприємства, які традиційно є основними споживачами цієї ягоди. Підвищувати ціни на чорну смородину в кінці сезону переробники не захотіли і ряд садівників прийняв рішення трохи знизити відпускні ціни, щоб швидше розпродати залишкові партії своєї продукції », – пояснюють фахівці.

Як відзначають галузеві експерти, сезон продажу чорної смородини в Україні в поточному році закінчується фактично в ті ж терміни, що і роком раніше.

Однак відвантажувати решту обсягів фермерам вдається в середньому в 2 рази дорожче, ніж в попередньому сезоні. Таку цінову різницю, оператори ринку пояснюють зниженням врожайності даної ягоди, так як початок літа було досить прохолодним, а західні регіони рясно заливало дощами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *