09-08-2004: AGB Group та Nielsen Media Research створюють компанію з вимірювання TV аудиторії

AGB Group та Nielsen Media Research International оголосили сьогодні про досягнення домовленості щодо створення спільного підприємства, яке пропонуватиме телевізійні рейтинги в 30 країнах під іменем AGB Nielsen Media Research. Угода об’єднає послуги з дослідження телевізійної аудиторії Kantar Media Research – співвласника AGB Group та повноправного власника Nielsen Media Research International. Дослідження рейтингів в США не є частиною угоди.


На даний момент надання телевізійних рейтингів AGB Group та міжнародна присутність Nielsen практично не перетинаються. Одними з найбільших ринків надання новою компанією послуг з дослідження телевізійної аудиторії будуть Австралія, Китай, Гонконг, Італія, Південна Африка та Великобританія.


Передові технології, сервіс для клієнтів, глобальність процесів та ініціатив будуть основними принципами нової компанії. У новій структурі працюватиме близько 1800 професіоналів. Рада директорів нової компанії складатиметься з однакової кількості представників Kantar та материнської компанії Nielsen – VNU. В ній будуть представлені Kantar CEO Ерік Салама (Eric Salama) та VNU Media Measurement & Information Chairman & CEO Майкл Коннорс (Michael P. Connors). AGB Group здійснюватиме керівництво компанією в особі Альберто Колуцці (Alberto Colussi) та Роландо Сталлі (Rolando Stalli).


Всі деталі, пов’язані з купівлею-продажем та врегулюванням на законодавчому рівні планується завершити в четвертому кварталі 2004 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *