Розпочато будівництво штаб-квартири німецької компанії Zeppelin в Україні

Отримано дозвіл на будівництво штаб-квартири німецької компанії Zeppelin в Україні в м.Вишневе Київської області, будівельно-монтажні роботи переходять в активну фазу, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в DELTA Ukraine.

“Дозвіл на будівництво було отримано через Єдиний портал державних послуг” Дія “, що значно спростило всю процедуру подачі документації. Також хочеться відзначити підтримку з боку представників місцевої влади Вишневого, які високо цінують іноземні інвестиційні проекти і їх внесок до місцевого бюджету”, – повідомила виконавчий директор DELTA Ukraine Вікторія Бережна.

Як повідомили в DELTA Ukraine, проект штаб-квартири Zeppelin включає реконструкцію існуючих і спорудження нових будівель на ділянці 3,79 га, загальна площа будівель складе 8,3 тис. Кв. м. Об’єкт буде включати офісну частину, навчальний центр для власних механіків та операторів обладнання клієнтів, майстерні по ремонту техніки та компонентів, склади запчастин, майданчики для зберігання і демонстрації техніки і митно-ліцензійний склад.

Передбачено влаштування системи опалення від повітряних теплових насосів і часткове покриття електричних витрат внаслідок генерації від сонячних панелей.

DELTA Ukraine провела тендер з вибору генерального підрядника. Переможець тендеру ТОВ “Агробудмеханізація” вже виконує роботи паралельно на декількох ділянках будівництва.

За словами Бережної, відкриття сучасного енергоефективного головного офісу компанії ZEPPELIN GmbH з центрами продажів і обслуговування техніки заплановано на третій квартал 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *