Rozetka вийшла на ринок Узбекистану

Український інтернет-магазин та маркетплейс Rozetka вийшов на ринок Узбекистану. Як зазначає Dev.ua, сам сайт Rozetka.uz був зареєстрований у травні поточного року, але в кол-центрі компанії повідомляють, що магазин працює лише близько місяця. Поки точка видачі відкрита тільки в Ташкенті, є місцевий офіс.

На сайті вказано, що компанія здійснює безкоштовну кур’єрську доставку товарів Ташкентом протягом 24 годин з моменту підтвердження замовлення.

Передоплату Rozetka.uz не вимагає, оплата можлива як готівкою, так і безготівковою формою. При цьому сплатити покупки можна на виплат.

Сам сайт поки доступний лише російською мовою, і там менше розділів з товарами, ніж “материнським” українським аналогом. Зокрема, не виділено окремо “комп’ютери та ноутбуки”, немає “одягу, взуття та прикрас”, “зоотоварів”, “алкогольних напоїв та продуктів”, а також “турів та відпочинку”.

Зазначимо також, що на початку тижня з’явилися чутки про те, що українську Rozetka, яка є одним із двох найбільших сайтів онлайн-торгівлі в країні, збирається купити казахстанський фінтех-гігант Kaspi.kz.

Однак Rozetka такі переговори заперечує. Натомість повідомлялося, що Kaspi націлена на більш реалістичну угоду – купівлю маркетплейсу одягу Kasta. Але й остання також спростувала таку інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *