Rozetka відкрила перший шоу-рум в Західній Україні і скоро відкриє другий

Rozetka відкрила шоу-рум у Львові – перший для компанії в Західній Україні, а через тиждень планують відкрити другу подібну точку видачі.

За останні шість місяців компанія також відкрила магазини в Дніпрі, Житомирі, Чернігові, Білій Церкві, Ірпені та збільшила присутність в Києві, прокоментував Євген Образок, директор по маркетингу Rozetka. За його словами, під час карантину у компанії стало більше клієнтів, які не купували раніше в онлайн, і найчастіше – це жителі регіонів. Наявність таких шоу-румів в їхньому місті роблять сервіс компанії для них більш комфортним.

Львівський шоу-рум просторий, його площа – 330 кв.м. Тут працює магазин, де можна купити продукти і дрібну електроніку. Є велика зона видачі інтернет-замовлень, в тому числі габаритних, є примірочна.

У відділі сервісної підтримки можна оформити повернення або заміну товару, скористатися послугами ремонту або настройки електроніки.

У той же час через карантин більше половини українських рітейлерів закрили свої локації – такі цифри показало опитування Colliers International (Україна). У форматі “точки видачі” залишилося працювати близько 13% бізнесів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *