Rozetka розповіла, скільки продає підробок

На найбільшому в Україні маркетплейсе Rozetka іноді трапляються недобросовісні продавці, які реалізують через інтернет-платформу підробки.

Про це з посиланням на дані компанії повідомляє UBR.ua.

“Частка продажів підроблених товарів на нашій платформі несуттєва – менше 1% від усіх замовлень”, – запевнили в інтернет-магазині.

При цьому в компанії пояснили, що з усіх популярних українських інтернет-дошок оголошень або маркетплейсов продавцеві складніше почати працювати саме на Rozetka.

Для реєстрації на інших ресурсах продавцеві досить контактного e-mail і / або номера телефону. Це може зробити кожен бажаючий і повністю анонімно, відзначили в інтернет-магазині.

Інші платформи мають низький поріг вимог до якості контенту та документації.

“Отже, будь-який бажаючий може зареєструватися і почати продавати підроблені товари буквально за одну годину. Шахраю навіть не обов’язково бути суб’єктом підприємницької діяльності”, – розповіли в Rozetka.

Також в компанії підкреслили, що процедура реєстрації – закрита, тому “будь-який бажаючий може просто так почати продавати на маркетплейсе Rozetka”.

У разі, коли продавцем товару виступає сама онлайн-майданчик, то “ймовірність придбання підробки практично виключена”. Усі постачальники компанії проходять ретельну перевірку, запевняють в магазині.

Згідно з даними компанії, на її платформі представлено понад 10 тисяч сторонніх продавців і мільйони товарів від них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *