Rozetka готується до виходу на IPO

Провідний український онлайн-маркетплейс Rozetka проводить підготовку до первинного публічного розміщення акцій (IPO).

Про це на гала-івенті НВ “Україна та Світ 2022” заявив співзасновник та співвласник компанії Владислав Чечеткін, передає “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, IPO є одним із можливих шляхів розвитку компанії.

“IPO просто один із можливих шляхів, не звичайнісінький шлях для України, але треба до цього готуватися”, – зазначив Чечеткін.

Він наголосив, що після входження до компанії міноритарного співвласника фонду під управлінням Horizon Capital у 2015 році, Rozetka щорічно проходить аудит однієї з компаній “Великої четвірки”.

“Вибудовуємо процеси та бізнес, який у майбутньому можемо презентувати для публічного розміщення. Амбіцією Rozetka є зайняти 10% роздрібного товарообігу України, що зараз становить близько $6-8 млрд, і до її виконання ще довго-довго йти”, – розповів співвласник.

При цьому Чечеткін вказав на тренд, що зберігається “цифровізації всього і вся”, спрогнозувавши зростання частки онлайн-торгівлі до 25%.

“А значить, компанії протягом 3-5 років треба просто утримати свою частку на ринку 50-60%”, – додав Чечеткін.

Rozetka заснована у 2005 році в Києві Владиславом та Іриною Чечіткіними як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. У наступні роки компанія трансформувалася у мультикатегорійний онлайн-маркетплейс. Цього року Rozetka повідомила про вихід на ринок Узбекистану, а минулого – Молдови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *