Зростання обороту роздрібної торгівлі в лютому 2021 р склав 5,6% (3,5% в січні 2021 г.), навіть на тлі досить високої бази порівняння минулого року (15,7% в лютому 2020 року).
Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.
«Позитивна динаміка галузі, в першу чергу, є свідченням відновлення активності в більшості сфер економіки і поліпшення споживчих настроїв населення. Також позитивним факторами впливу є збільшення соціальних стандартів і підтримка з боку держави бізнесу і населення », – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.
Товарообіг роздрібної торгівлі України в січні-лютому 2021 виріс на 4,6% в порівнянні з січнем-лютим 2020 року.
Найбільше зростання обороту роздрібної торгівлі підприємств за січень-лютий 2021 року порівняно з аналогічним періодом 2020 р зафіксований в Київській (на 11,9%), Чернігівській (на 8,3%), Чернівецькій (на 7, 8%), Одеській (на 7,7%), Запорізькій (на 7,6%), Закарпатській (на 7,1%), Дніпропетровській і Вінницькій (на 7%), Тернопільській (на 6,7%), Полтавській (на 5, 9%), Івано-Франківській (на 5,0%), Луганській (на 4,4%) областях і в Києві (на 4%).