Росія розширила санкції проти України

Уряд Росії ввело нова заборона на поставки ряду найменувань товарів з України. Про це повідомляє РБК-Україна.

Документом заборонені поставки в РФ з України кукурудзяного крохмалю, глюкози, фруктози, глюкозно-фруктозних сиропів, мальтодекстрину і сиропу мальтодекстрину.

Також введено ембарго на поставки в Росію медичних трубок і повітропроводів, спринцівок з полівінілхлориду, грілок, кухлів “Есмарха”, джгутів кровоостанавливающих “Есмарха”, пробок медичних та інших медичних виробів.

Крім того, заборонено імпорт вироблених в Україні радіаторів та котлів центрального опалення, макулатури, картону. Також введено заборону поставок частин рідинних насосів, але з дворічною відстрочкою.

Крім того, Росія заборонила ввезення газових турбін, вироблених або відправлених з території України, зробивши виняток для турбін цивільних повітряних суден.

Списку санкцій поповнили депутати Одеської міськради з оточення мера міста Геннадія Труханова та Володимира Галантерніка. Під санкції потрапили: Володимир Босенко, Олег Бриндак, Олександр Іваницький, Олександр Іванов, Андрій Іванов, Валерій Мигалатьев, Дмитро Танцюра, Олександр Шеремет і Юрій Шумахер.

У свою чергу, Кабінет міністрів України схвалив і вніс на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозицію щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, яких притягнуто до постачання матеріалів, обладнання та послуг підприємствам оборонно-промислового комплексу Росії, розташованим на тимчасово окупованій території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *