Російський рітейлер Wildberries розпочав продаж в Україні

Найбільший в Росії онлайн-рітейлер Wildberries розпочав продаж в Україні.

Покупці можуть замовити товари в інтернет-магазині wildberries.ua, а також через мобільний додатки на iOS, йдеться в повідомленні компанії. Найближчим часом також буде запущено програму на Android.

Таким чином, на сьогоднішній день Wildberries працює в восьми країнах: Росії, Україні, Польщі, Словаччини, Білорусі, Казахстані, Вірменії та Киргизії. Продажі в Польщі рітейлер запустив в січні 2020 року, в Словаччині – в травні.

У червні гендиректор і власник Wildberries Тетяна Бакальчук говорила, що в 2020 році компанія може запустити продажу ще в 10 країнах. У планах рітейлера на найближчі п’ять років – збільшити оборот за межами РФ до 200 млрд рублів.

“Відкриття інтернет-магазину на території України став наступним кроком в реалізації нашої міжнародної стратегії. Наші покупці отримають доступ до широкого асортименту товарів від десятків тисяч брендів. Ми бачимо високий потенціал для розвитку на території країни: її жителі все частіше роблять покупки в інтернет-магазинах , а темпи зростання e-commerce продовжують рости “, – зазначив директор з розвитку Wildberries В’ячеслав Іващенко, слова якого цитуються в повідомленні.

Покупцям на території України є 3 млн найменувань товарів від 32 тис. Брендів: одяг, взуття та аксесуари, іграшки, товари для спорту, канцтовари, зоотовари, а також товари для дому та дачі. У майбутньому компанія планує розширити асортимент.

Доставка товарів в Україні буде здійснюватися за допомогою логістичних партнерів. Клієнти інтернет-магазину зможуть отримати свої замовлення в 8 тис. Партнерських точках видачі або за допомогою кур’єрської доставки на будинок.

Wildberries – найбільший онлайн-рітейлер РФ. Асортимент майданчики налічує понад 5 млн SKU: це одяг, взуття, аксесуари, б’юті-товари, дитячі товари, техніка і електроніка, товари для будинку, ювелірні прикраси, продукти харчування, книги, цифрові товари та інше. У II кварталі 2020 року обіг Wildberries виріс в 2,2 рази в порівнянні з показником за II квартал 2019 року, до 103,4 млрд руб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *