Російська мережа Mere планує в Україні відкривати свої магазини

Найближчим часом мережа Mere (проект власників російської мережі дискаунтерів “Світлофор”) планує відновити роботу свого магазину в Миколаєві, а також почати відкривати магазини в інших містах України – зокрема, в Білій Церкві, Чернівцях та містах Дніпропетровської області, передає RetailersUA.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2021 року мережа Mere планувала відкрити 40 магазинів.

Mere – це європейська дочірня компанія російської мережі “Світлофор”. Середня площа торгових точок становить 800-1000 квадратних метрів. Асортимент магазинів складає, як правило, 1 500 – 2 000 найменувань ходових товарів з максимальним оборотом, серед яких 80% – товари щоденного споживання.

На офіційному сайті Mere зазначено, що ціни в їхніх супермаркетах на 20% нижчими від ринкових через жорстку політики витратної частини: мережа співпрацює з виробниками виключно безпосередньо.

В кінці 2020 року перший магазин Mere відкрився в Миколаєві, правда, через деякий час він закрився з невстановлених причин.

Як відомо, вже кілька років “Світлофор” розвивається за межами Росії під брендом Mere. Чотири магазини мережі працюють в Німеччині. Також Mere відкриваються в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. У планах – Іспанія, Франція, Греція і Великобританія.

За інформацією Retail Gazette, мережа Mere планує відкрити понад 300 магазинів у Великобританії протягом наступних 8-10 років. Своїм виходом ритейлер планує скоротити частку Lidl і Aldi на 20-30%. Перші чотири магазини відкриються вже в 2021 році.

Як зазначається, за підсумками 2020 року мережа “Світлофор” виявилася найбільш швидкозростаючою на ринку Росії. Компанія зайняла 7 місце в списку найбільших FMCG-ритейлерів з виручкою 189 млрд рублів ($ 2,5 млрд).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *