Rocket запускає власну мережу дарксторів

Міжнародна компанія ТОВ “Рокет Делівері”, що працює під брендом Rocket, інвестує в мережу власних дарксторів. Новий для України формат доставки дозволить клієнтам Rocket отримувати замовлення протягом 15 хвилин. Пілотний проект ТОВ “Рокет Делівері” планує запустити вже до кінця цього року на столичних Позняках. Про це розповів CEO Rocket Market Михайло Дейнега в інтерв’ю виданню Ain.ua.

“Даркстор – магазин-склад без покупців із залом, орієнтованим на швидке складання онлайн-замовлень персоналом для подальшої оперативної доставки клієнту. Після запуску доставки товарів FMCG-групи з роздробу ми переконалися у перспективності напряму. Тому для Rocket даркстори стануть логічним розвитком як в Україні , так і за кордоном”, – зазначив він.

Дейнега вважає, що невдовзі доставка радикально зміниться. Зараз компанія асоціюється насамперед із доставкою готових страв, але у перспективі до 50% від загального обсягу можуть стати товари FMCG-групи.

“FMCG-група – набагато ширший ринок, який може охопити до 50% роздрібу. Ця послуга замінить щоденні покупки в таких форматах, як “магазин біля дому” або кіоск”, – зазначив СЕО компанії.

Він додав, що системи штучного інтелекту дозволяють сервісу активно розвиватися, заощаджуючи на витратах.

“Сьогодні завдяки технологіям вже можливо передбачити, що людина замовить завтра, з досить великим ступенем ймовірності. Це еволюційний розвиток торгівлі — від великих закупок у форматі гіпермаркетів, потім через перший і другий етапи розвитку e-commerce, планові доставки тощо. Зараз ми вже практично готові до того, щоб відмовитися від масштабних складів та необхідності постійно зберігати десь велику кількість товару. таким чином, отримуватиме необхідне максимально швидко”, – заявив Дейнега.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *