Роботизовану ферму в Вінницькій області запустять навесні

Компанія Villa Milk (Вінницька обл.) Завершує будівництво роботизованою ферми за найвищими європейськими стандартами.

Ферма на повну потужність запрацює вже навесні 2020 року. Зараз завершуються будівельні роботи і триває установка надсучасного обладнання, йдеться в повідомленні компанії.

Суперсучасна ферма буде розрахована на 140 голів ВРХ. Вона дозволить повністю мінімізувати вплив людини, а отже, отримувати молоко високої якості.

Нова ферма буде оснащена роботизованою системою компанії «ДеЛаваль» VMS ™ V300. Вона, як повідомив співзасновник ТОВ Villa Milk, директор агрофірми «Україна-О» Михайло Федчішен, не має аналогів не те, щоб в Україні, а й на пострадянському просторі.

«Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По-перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людський фактор, – зазначає він. – Все це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому ».

Для довідки: зараз на фермі Villa Milk міститься 230 дійних корів, молоко від яких відразу потрапляє на переробний комплекс Villa Milk. Час від доїння до переробки – менше години. Відстань від ферми до молокопереробного заводу – 60 метрів. Компанія Villa Milk виробляє високоякісне молоко, кефір, ряжанку, масло, йогурти, масло і м’які сири. Нещодавно випустила новинку «Молоко в каву», яке збагачене додатковими молочними білками для розкриття кавового напою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *