Ristone Holdings щосили реконструює елеватори

ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор» Ristone Holdings в 2020 р прийняв на зберігання понад 200 тис. Т зернових культур.

Як говориться в повідомленні компанії, і вказано обсягу було заготовлено: ячменю – близько 12 тис. Т, пшениці – близько 75 тис. Т, гороху – 1,5 тис. Т, жита – 1,5 тис. Т, кукурудзи – близько 30 тис. т, соняшнику – близько 90 тис. т, ріпаку – 3,5 тис. т.

«До кінця року більше 90 тис. Т зернових культур вже відвантажено, а 50 тис. Т соняшнику передано на переробку ТОВ« Ристон Ойл », – уточнили в компанії.

Також повідомляється, що в минулому році Ristone Holdings був проведений капітальний ремонт силосів 303, 304 дільниці №1 відділення «Губиниха». Для виробничо-технічної лабораторії «Губиниха» також було придбано нове лабораторне пристрій – вимірювач деформації клейковини ВДК-VL.

«У відділенні« Перещепине »будується ємність на 20 тис. М³ для зберігання зернових і технічних культур з окремим автотранспортним прийомом, очищенням, сушінням і видачею на виробництво», – додали в компанії.

Для довідки: Ristone Holdings – вертикально інтегрований холдинг, до складу якого входять: мелькомбинат, чотири хлібозаводу, три елеватора, свинарські господарства і ферми з розведення великої рогатої худоби молочних порід. Сільгосппідприємства групи використовують для виробництва близько 65 тис. Га земельних угідь в Дніпропетровській, Харківській і Запорізькій областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *