Risoil інвестує $ 20 млн в обладнання для перевалки і зберігання

Risoil S.A. розширить потужності перевалки, завдяки придбанню ТОВ «Боконті Україна». Дозвіл на це надав Антимонопольний комітет України.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

Як зазначається, «Боконті Україна» оперує одним з найперспективніших рудних комплексів в порту «Чорноморськ».

«Компанія планує інвестувати $ 20 млн в обладнання технологічних ліній для збільшення перевалки і зберігання як імпортних, так і експортних вантажів», – розповіли в Risoil S.A.

При цьому, завдяки покупці, потужності одноразової відкритого зберігання Risoil S.A збільшаться до 200 тис. Т навалочних вантажів. Зважування вантажу і відвантаження на піввагони в режимі імпорту тепер будуть здійснюватися на 200 піввагонів на добу.

Згідно з повідомленням, інтенсивність обробки флоту компанією збільшиться до 20 тис. Т на добу. Також буде проводитися прийом суден типу Handymax з осадкою до 11,2 м, довжиною до 220 м і вантажопідйомністю до 50 тис. Т.

Для довідки: Група компаній Risoil S. A. займається забезпеченням логістики олії, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря, продажем і виробництвом рослинних масел, торгівлею зерновими та олійними культурами в контейнерах, зберіганням і переробкою агропромислових продуктів. Компанія входить в ТОП-20 експортерів зернових з України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *