Ринок органічного печива щороку зростатиме на 6%

Станом на 2019 рік ринок органічного печива вже перевищив $ 500 млн, а основними споживачами є США, Франція, Італія, Німеччина, Нідерланди і Великобританія. У найближчі 5 років очікується щорічне зростання ринку на 6%.

Про це повідомляють експерти Офісу з підприємництва та експорту, посилаючись на прогноз «Euromonitor International», пише оrganicinfo.ua.

Відзначається, що споживачі вибирають органічне печиво насамперед через турботу про власне здоров’я, що є одним з ключових аргументів при виборі органічних харчових продуктів. Іншим критерієм вибору є бажання підняти настрій, побалувати себе і близьких смачненьким.

У той же час, оскільки печиво зазвичай не асоціюється зі здоровим харчуванням через надмірний вміст цукру, виробники змінюють інгредієнти. Наприклад, зменшують кількість цукру та інших добавок, збільшують кількість корисних інгредієнтів, таких як горіхи і насіння, замінюють звичайне борошно на цельнозерновую, а для преміального сегмента додають Суперфуд (Чіа, киноа, амарант).

Важливим для подальшого зростання продажів є також адаптація рецептури до спеціальних дієтичних потреб, адже значно розширюється споживання продуктів без глютену, лактози та інгредієнтів тваринного походження. Особливою цільовою аудиторією органічного печива є діти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *