Ринок нуту пожвавився через зростання цін в Індії

Тиждень тому ціни на нут на внутрішньому ринку Індії виросли з $ 150 до $ 180 за 1 тонну, з чим експерти пов’язують пожвавлення на світових ринках.

Про це повідомив представник Global Garbanzo Навніт Сінгх Чхабра в рамках міжнародної конференції по бобовим культурам «Ера після COVID-19».

«Ми зараз бачимо висхідну тенденцію підвищення цін на нут. Цього року виробники зібрали на 25-30% менше нуту від запланованих обсягів, а попит зростає. Цей рік буде роком нуту », – упевнений представник компанії GP Global Сем Богусоглу.

У той же час, оцінюючи ринок Туреччини, представник компанії «Синтез Груп і К» Онур Ватан зазначив, що турецькі компанії намагаються купувати продукцію, яка вироблена в Туреччині.

«Найближчим часом Туреччина не буде купувати нут на світових ринках, також не буде активності по гороху. Можливо, імпортерів буде цікавити українська сочевиця, але за умови, якщо вона буде за якістю не гірше канадської », – зазначає Онур Ватан.

Бразилія також імпортує бобові, наприклад, з Аргентини. За словами представника компанії Coperaguas Хуліо А. Кабрал Маріучча, щорічно Бразилія імпортує 130-150 тис. Т чорної квасолі з Аргентини. Він підкреслив, що це місце на ринку може зайняти і український продукт, але для цього потрібно узгодити і підписати фітосанітарний договір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *