Ринок нового комерційного транспорту в березні впав на 41%

У березні 2020 року на українському ринку нових комерційних автомобілів було зареєстровано 568 придбань.

У порівнянні з минулим роком реалізація комерційних авто в Україні впала на 41%, повідомляє “Укравтопром”.

Зазначено, що після введення в країні карантину сервісні центри МВС перестали надавати послуги державної реєстрації автотранспорту, винятком стали нові легкові авто, документи на першу реєстрацію яких, в електронному вигляді, з 21 березня стали приймати чергові сервісні центри.

У той же час документи на першу реєстрацію нових комерційних і спеціальних автотранспортних засобів, що використовуються для забезпечення діяльності об’єктів критичної інфраструктури, чергові сервісні центри МВС почали приймати тільки з 27 березня 2020 року.

Як наголошується, в таких умовах частіше за інших березневу реєстрацію проходили автомобілі марки Renault. За місяць 122 нових комерційних авто французького бренду отримали українську прописку. Відносно березня 2019 року реєстрації машин цієї марки впали всього на 3%.

На другому місці Fiat – 107 зареєстрованих авто, що на 23% менше, ніж роком раніше.

Третій результат відразу у двох марок – Peugeot і Mercedes-Benz, яким вдалося реалізувати і зареєструвати по 54 нових комерційних автомобіля. При цьому, відставання від березневого результату 2019 роки для “Пежо” склало трохи менше 16%, а для “Мерседеса” – майже 39%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *