Ринок нових легкових авто в Україні в травні зменшився на 15%

Травневий ринок нових легкових автомобілів в Україні зменшився на 15%.

Протягом місяця українці придбали і зареєстрували близько 6000 нових машин, повідомляє “Укравтопром”.

Відомо, що тільки з 12 травня сервісні центри МВС почали відновлювати свою роботу. До цього часу зареєструвати новий автомобіль можна було виключно в чергових сервісних центрах по електронних каналах зв’язку.

Зазначено, що найпопулярнішою маркою на ринку нових легкових автомобілів в травні, як і в 2019 році, стала Toyota. Протягом місяця 1026 автомобілів цієї японської марки поповнили український автопарк. Однак від свого торішнього результату компанія відстала на 17%.

На другому місці знову Renault, в активі якої 851 реєстрацій, що на 12% менше, ніж роком раніше.

Третя позиція і зростання в 51% у Kia, автомобілі якої обрав 671 автомобіліст. Зростання попиту на автомобілі підняв вгору в травневому рейтингу цю корейську марку відразу на два щаблі.

На четвертому місці – Skoda, яка роком раніше займала 6 місце. Але, незважаючи на підйом в рейтингу, реалізація таких авто скоротилася на 9% – до 289 одиниць.

Завершує п’ятірку лідерів травня з результатом 270 зареєстрованих авто – Mercedes-Benz, який займав в 2019 році лише 14 позицію. Травневий попит на автомобілі з трипроменевою зіркою в Україні зріс на 71%.

У той же час бестселером місяці став автомобіль Kia Sportage з результатом – 593 реєстрації.

Як зазначається, всього за 5 місяців 2020 року свої перші реєстраційні номери отримали майже 30 тисяч легкових автомобілів, що на 7% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *