Ринок нових електрокарів в Україні зріс на третину. Названі найпопулярніші

У березні цього року, незважаючи на всі обмеження, пов’язані з карантинними заходами, реєстрації нових легкових електромобілів щодо того ж місяця 2019 го зросли на 36% – до 53 штук, повідомляє “Укравтопром”.

Всього в минулому місяці українську реєстрацію отримали 409 транспортних засобів, що працюють виключно на електротязі. 386 штук з них – легкові автомобілі, а 23 шт. – комерційні авто. Щодо минулого року реєстрації легкових б / у-електромобілів знизилися на 16%, а комерційних – майже на 40%.

Таке падіння реєстрацій на ринку електромобілів пов’язано з тим, що його левову частку формують старі автомобілі, ввезені з-за кордону, постановка на облік яких в середині минулого місяця в зв’язку з карантином була припинена.

У березневих реєстраціях в частині легкових електромобілів частка імпортного секонд-хенду склала 86% (333 шт.), А в комерційному сегменті – все 100%.

Топ-5 електромобілів найпопулярніших електромобілів минулого місяця виглядають так:

Nissan Leaf. За минулий місяць українські номери отримали 129 автомобілів цієї моделі (все б / у).
Tesla Model S – 47 реєстрацій (тільки один автомобіль був новим);
Tesla Model 3 – 32 авто (все б / у).
Volkawagen е-Golf – 19 машин і стільки ж реєстрацій у комерційного Renault Kangoo ZE.
Audi E-Tron – 17 електромобілів за березень (все нові).

За підсумками І кварталу 2020 року всього в Україні розмитнили і зареєстрували 1,7 тис. Автомобілів на електротязі, що на третину більше, ніж роком раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *