Ринок горохового протеїну щороку зростатиме на 7,2%

У 2021 році ринок інгредієнтів горохового протеїну демонстрував зростання продажів, які повинні становити $1,25 млрд. Очікується, що в результаті зростаючої тенденції до віганства у всьому світі ринок зростатиме з середньорічним темпом у 7,2% у період з 2021 по 2031 рік,

Про це свідчать результати останнього звіту Future Market Insights (FMI)

Зазначається, що найбільш зростаючі веганські групи населення знаходяться в США, Індії, Великій Британії та Німеччині.

У ринковому звіті сектор хлібобулочних виробів та снеків визначено як одну з ключових категорій зростання на ринку горохового протеїну, при цьому очікується, що продаж інгредієнтів горохового протеїну зросте на 9,9% на рік за 2021 рік. Відповідно до недавнього дослідження V-Label, яке показало, що для 58% європейців, гороховий білок цікавий у продуктах спортивного харчування.

Тобто спортивне харчування на рослинній основі названо другою категорією, що сприяє подальшому збільшенню продажів на ринку інгредієнтів горохового білка.

У відповідь на зростання попиту на інгредієнти горохового білка лідери виробництва горохового білка – PURIS в Північній Америці і французький Roquette, нещодавно оголосили про відкриття нових заводів з виробництва в США та Канаді. Нині частку Північної Америки припадає понад 79,2% світових продажів горохового протеїну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *