Ribas Hotels Group вийшла з проекту Ibiza Apartments в одеській “Аркадії”

Готельний оператор Ribas Hotels Group припинив співпрацю з девелоперської компанією “Простір” (обидва – Одеса) з управління п’ятизірковим апарт-готелем Ibiza Apartments, яку побудують на Аркадійської алеї, 1а в Одесі.

“Ribas і” Простір “припинили співпрацю. У компаній розійшлися погляди в реалізації майбутнього готелю. Компанії виконали в повному обсязі один перед одним свої зобов’язання щодо першого етапу – передпроектної підготовки”, – повідомив Ribas Hotels Group агентству “Інтерфакс-Україна”.

Оператор планує продовжити спільну роботу з девелоперами.

“До кінця року представимо три нові проекти в трьох містах України, в тому числі в Одесі”, – додали в Ribas.

Як повідомлялося, в липні-2021 девелопер і керуюча компанія уклали меморандум про технічний супровід і управлінні проекту Ibiza Apartments. Згідно з його умовами, Ribas Hotels Group планувала забезпечувати підтримку в управлінні на всіх етапах будівництва та експлуатації готелю відповідно до стандартів мережі.

Згідно з проектом, 13-поверхова Апарт-готель включатиме 192 апартаменти на 5-12 поверхах, 52 готельних номери на 3-4 поверхах, а також комерційні приміщення на 1-2 і двох підземних поверхах. Будівництво планується завершити в 2023 році.

Площа земельної ділянки під проектом становить 0,51 га. Як повідомили агентству в прес-службі проекту, ділянка знаходиться в оренді компанії “Аркада-Сіті”.

Ribas Hotels Group співпрацює (управління, франчайзинг і бронювання) з 26 об’єктами готельно-ресторанного комплексу (міські, пляжні та гірськолижні гостііци). Портфель компанії включає бізнес-готелю Wall Street by Ribas і Bossfor by Ribas (Одеса), гірськолижна готель Ribas Karpaty (Буковель Івано-Франківської обл.), Пляжний комплекс Richard by Ribas (Грибівка Одеської обл.). На етапі проектування і будівництва зараз перебувають готелі у Львові та Києві, а також в Польщі.

Загальний номерний фонд мережі – більше 1 тис. Номерів в різних формах співпраці в восьми містах і курортних локаціях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *