RGC Production відкриває два нових роботизованих заводу

Для задоволення потреб у високоякісному обладнанні для газових мереж RGC Production відкриває два нових заводи – в Дніпрі і Вінниці. Про це розповіли в прес-службі Регіональної газової компанії.

Там відзначили, що за рік роботизований завод RGC Production у Львові розширив спектр продукції, що випускається більш ніж в шість разів.

“Основа виробничої програми – газорегулюючі пункти – тепер представлені більш ніж 100 моделей, в той час як в 2019 році їх було 16. У лінійку продукції RGC Production входить також близько 50 моделей вузлів обліку газу та вже п’ять модифікацій модемів 104Smart. Вони призначені як для корпоративних, так і побутових клієнтів “, – пояснили в компанії.

Для такого масштабного розширення виробництва було потрібно розширення виробничих потужностей підприємства. У поточному році парк виробничого обладнання на заводі RGC Production у Львові збільшили вдвічі – з 32 до 62 одиниць – за рахунок установки сучасних автоматичних комплексів, а його площа зросла вдвічі.

“Це вже другий етап розвитку нашого проекту – розширення вже діючого виробництва. Для цього встановлено на заводі ще один роботизованих зварювальний комплекс, а також лінію лазерної автоматичного різання металу”, – сказав Олександр Воловііч, керівник RGC Production. Також завод поповнився автоматичної дрібоструминного лінією і лінією хімічної обробки металу.

У зв’язку з розробкою і впровадженням нової технологічної продукції потрібні були додаткові інженерні кадри. В даний час на львівському заводі працює 34 інженера – кожен четвертий на підприємстві.

Для забезпечення виробництва якісними комплектуючими підприємство налагодило співпрацю з провідними світовими компаніями: Pietro Fiorentini (Італія), Emerson, Mesura, Cavagna Group, Itron (США) і Bonomi

Для задоволення зростаючого попиту на високоякісну продукцію для газових мереж, які потребують масштабної модернізації, RGC Production прийняло рішення про подальше розширення. Завершується будівництво інноваційних заводів в Дніпрі і Вінниці. “Ми вже замовили чотири роботизованих зварювальних комплексу для цих підприємств”, – сказав Олександр Волович.

У РГК додали, що за рік роботи RGC Production відкрив також швейний філія в Сумах, який спеціалізується на забезпечення співробітників газорозподільних компаній спецодягом. У поточному році кількість співробітників на швейному виробництві збільшилася втричі – до 102 фахівців, які завдяки використанню сучасного обладнання японського бренду випустили вже більше 40 тисяч одиниць спецодягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *