Реєструвати агробізнес в Україні стали значно частіше

В Україні кількість зареєстрованих бізнесів в 2020 році в порівнянні з 2017 роком збільшилася на 24%. При цьому число зареєстрованих бізнесів, в яких присутні агро-КВЕДи, збільшилася на 48%.

Про це з посиланням на дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

Як зазначається, на півдні України показники виглядають скромніше, але динаміка все одно йде на зростання.

Так, в чотирьох областях, де працює UHBDP (Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської), кількість зареєстрованих бізнесів зросла на 18% в 2020 році в порівнянні з 2017-м, а кількість зареєстрованих бізнесів, в яких присутні агро-КВЕДи, збільшилася на 30% і склало 23 410 кодів в ЄДРПОУ.

«Динаміку істотного збільшення сільськогосподарських бізнесів можна пояснити кількома причинами: розширення програм державної фінансової підтримки для аграріїв, відкриття ринку землі та допомога донорських проектів, як технічна, так і фінансова. Однак окремих досліджень, щоб підтвердити або спростувати це, не проводилося », – каже міжпроектної менеджер UHBDP Олександра Гармаш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *