Реєстрації старих іномарок в Україні в I кв. виросли на 10%

Первинні реєстрації в Україні вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, в січні-березні 2021 року склали 87,7 тис. Од., Що на 10% більше, ніж за перший квартал 2020 року, повідомляє “Укравтопром”.

Згідно з інформацією на сайті асоціації, реєстрації старих авто вчетверо перевищили продажі нових за цей період.

При цьому в березні вперше зареєстровано 34,8 тис. Імпортованих авто з пробігом, що на 87% більше, ніж в березні-2020 (коли після встановлення 12 березня карантину сервісні центри два тижні не реєстрували старі машини – ІФ) і на 27% більше , ніж в лютому поточного.

Причому в березні машини з пробігом охопили понад 79% первинного ринку легкових авто (в лютому – 81%).

Найбільш популярною маркою серед розмитненого секонд-хенду залишається Volkswagen – 5,7 тис. Реєстрацій, на другому місці Ford з реєстрацією 3,2 тис. Авто, третьої за популярністю стала Renault з результатом 2,9 тис. Машин.

Автомобілі Skoda показали четвертий результат, їх вибрали майже 2,8 тис. Автомобілістів, а замикає п’ятірку лідерів Hyundai, в заліку якого 2,4 тис. Українських номерів.

Як повідомлялося, за підсумками першого кварталу минулого року первинні реєстрації старих імпортованих іномарок скоротилися майже на 57% (в тому числі в березні на 61%), проте їх частка на первинному авторинку становила 80%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *