Регіональна ГК “Хлібодар” стає національним гравцем і трансформується в HD-group

Група компаній “Хлібодар”, до складу якої входять зернопереробні підприємства, заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів, завод з виробництва джемів і варення, компанії з організації закупівель та логістики, трансформується в групу компаній HD-group. Про це повідомляє прес-служба групи.

HD-group позиціонує себе як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (в рамках діючих виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

“Процес трансформації ми почали ще в 2017 році. Він був спрямований на зміну підходів в управлінні і перехід з сегмента виробництва хліба до сегменту агріфуд з фокусом на B2B клієнтів”, – коментує співвласник HD-group Борис Шестопалов.

За його словами, зміни відбулися за шістьма основними позиціями: кластеризація бізнес-напрямків з розробкою ключових показників ефективності; перехід від ієрархічної до матричної системі менеджменту зі створенням support hub, який підтримує всі бізнес-напрямки; створення операційного хаба (back office), створення офісу з оцінки проектів; розробка системи раннього реагування та використання оперативної внутрішньої комунікації.

Співвласник HD-group Борис Шестопалов

“У планах HD-group – здійснити ряд придбань в профільних і суміжних сферах, розширити регіони покриття, наростити продуктовий портфель. Нам належить зробити значний стрибок у підвищенні впізнаваності як HD-group, так і наших брендів. Незмінною залишається соціальна відповідальність групи з фокусом на довгострокові проекти в сфері impact investing, які, на наш погляд, є основою національного економічного і соціального надбання. Також ми ще більшою мірою плануємо направляти наші зусилля на діджіталізацію бізнес-процесів і ство дание додаткових сервісів для наших клієнтів і партнерів. Перш за все, це food tech accelerator, який повинен функціонувати в рамках відкритої платформи, як для підприємств групи, так і для партнерів HD-group “, – резюмував Борис Шестопалов.

Відзначимо, приріст EBITDA підприємств HD-group за 10 місяців 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 22,1%, а EBITDA Margin Ratio за 10 місяців 2019 року становить 14,5%, приріст доходу за 10 місяців 2019 року становить 9 , 7%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *