Radisson Hotel Group на початку 2021р відкриє перший готель в Одесі

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (раніше – Rezidor Hotel Group, головний офіс в Брюсселі, Бельгія) планує відкрити новий готель під брендом Radisson на місці готелю Milano по ул.Дерібасовской в ​​Одесі.

“Radisson Hotel City Centre Odessa з’явиться на місці готелю Milano, розташованої в центральній частині міста, на ул.Дерібасовской, після ребрендингу та реконструкції, на початку 2021 року”, – повідомила прес-служба компанії в п’ятницю

З запуском нового готелю Radisson Hotel Group буде представлений вісьмома готелями і 1445 гостьовими номерами на території України.

Готель Milano відкрита в 2017 році, налічує 90 номерів. Після ребрендингу та реконструкції номерний фонд готелю Radisson Hotel City Centre Odessa буде розширено на 37 додаткових номерів. Інфраструктура також включатиме ресторан і конференц-зали, які в даний час вже добудовуються.

Як повідомлялося, Radisson Hotel Group в липні 2020 року оголосив про плани відкрити в другому кварталі 2022 року перший готель під брендом Radisson в Києві – Radisson Hotel Pechersk Park Kiev.

Radisson – готельний бренд категорії upscale. Перший готель Radisson в світі був відкритий в 2018 році. Зараз мережа нараховує 50 відкритих і на стадії будівництва готелів на території Європи, Близького Сходу і Африки. Готелі мережі розташовуються в містах і передмістях, недалеко від аеропортів і залізничних станцій.

Radisson Hotel Group є однією з найбільших в світі готельних мереж. Портфель Radisson Hotel Group налічує сім різних брендів і більше 1400 діючих і споруджуваних готелів по всьому світу. Radisson Hotel Group управляє брендами Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson і Country Inn & Suites by Radisson.

За даними веб-сайту Radisson Hotel Group, на 23 жовтня оператор управляє в Україні чотирма готелями: двома Radisson Blu і Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska в Києві і готелем Radisson Blu в Буковелі (с.Поляниця Івано-Франківської обл.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *