Рада дозволила “Укрспирту” виробляти сировину для антисептиків

Верховна Рада на позачерговому засіданні проголосувала за проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямовані на забезпечення додаткових соціальних і економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-2019 (№3275), який, серед іншого, дозволив виготовляти дезінфікуючий засіб (сировина для антисептиків ) на базі заводів ДП ​​”Укрспирт”.

Згідно з повідомленням “Укрспирту” в понеділок, під ці цілі будуть працювати додаткові заводи компанії.

“Сьогодні депутати проголосували за зміни до законодавства, які дозволяють закласти ціну на спирт без акцизу в виробництво дезинфікуючого засобу для антисептиків”, – відзначили в компанії.

До 30 квітня “Укрспирт” буде виробляти дезінфікуючий засіб на базі своїх заводів.

“Процедура така: вітчизняні виробники надають нам тару, ми виробляємо спирт, проводимо його денатурацію і виготовляємо дезінфікуючий засіб (за затвердженою рецептурою). Весь процес відбувається під наглядом працівників Державної податкової служби”, – цитує прес-служба держпідприємства в.о. голови “Укрспирту” Сергія Блескуна.

Держпідприємство “Укрспирт” – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Знаходиться в управлінні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Його загальна виробнича потужність – понад 36 млн дал на рік. Роботу забезпечує 41 виробничий майданчик, в березні 2020 року працюють 10.

Зараз підприємство готують до передачі в Фонд державного майна на приватизацію.

“Укрспирт” в 2019 році наростив чистий прибуток в 1,9 рази в порівнянні з 2018 роком – до 40,3 млн грн. Виробництво спирту ДП впало на 5% – до 5,9 млн дал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *