Рада дозволила фізособам-підприємцям займатися готельним бізнесом

Верховна Рада розширила коло суб’єктів надання готельних послуг за рахунок включення в їх число фізичних осіб-підприємців.

Ухвалення відповідного законопроекту №2673 про внесення змін до закону України “Про туризм” щодо розширення кола суб’єктів надання готельних послуг в другому читанні підтримали 256 народних депутатів.

Основною метою законопроекту є створення сприятливих умов для розвитку готельної інфраструктури та сфери туризму за рахунок розширення кола суб’єктів надання готельних послуг.

Згідно порівняльній записці, в нині чинній редакції готель – це підприємство будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, яке складається з 6 і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання. Відповідно до запропонованих змін, “готель – це суб’єкт господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у власності або у користуванні якого знаходиться об’єкт нерухомості, який складається з 6 і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання”.

Цей закон набирає чинності з 1 січня 2023 року і вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *