Працює за принципом Tinder: в Україні запустили новий додаток для пошуку спеціалістів

Платформа Creative Management Camp та громадська організація “Культурне агентство ∀” запустили бета-версію свого проекту — програму для онлайн-нетворкінгу “Навзаєм”.

Про це повідомило видання AIN з посиланням на представників команди розробників.

“Навзаєм” – це веб-додаток для знайомств (метчингу) та пошуку фахівців у креативних та культурних індустріях. Принцип роботи програми дуже схожий на Tinder.

Пошук шукає відповідний обліковий запис людини виходячи з заданих критеріїв. Зокрема, можна сортувати за галузями та напрямками діяльності, за компетенціями та маркерами, за метою та форматом спілкування.

Передбачено пошук контактів на заданий запит. Програма з’єднує користувачів за тегами. Це працює, як у Tinder, тобто якщо теги збігаються, відбувається “взаємність”.

Поки що сервіс безкоштовний, але розробники планують запровадити тарифи, коли програма стане більш популярною.

Як скористатися додатком “Навзаєм”

Спочатку потрібно зареєструватись на сайті. Після цього користувача попросять заповнити невелику анкету. У ній необхідно вказати статус пошуку, індустрію, професійне позиціонування, основні напрями особистої діяльності та компетенцію.

Далі буде доступна графа для особистої інформації. Після цього користувач може почати шукати контакти. Якщо відбудеться “взаємність”, спілкування можна продовжити в інших соцмережах або месенджерах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *