Промвиробництво в Україні у жовтні-2021 зросло на 1,4% після місяця зниження – Держстат

Промислове виробництво в Україні після зниження у вересні на 0,7% у жовтні 2021 року повернулося до зростання та збільшилось на 1,4% порівняно з жовтнем 2020 року, повідомила Державна служба статистики (Держстат) у вівторок.

Відомство уточнило, що з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у жовтні-2021 до жовтня-2020 зросло ще сильніше – на 2,2% проти зниження на 0,9% місяцем раніше.

За його даними, нарощування виробництва було зафіксовано у всіх галузях: у добувній промисловості – на 0,6%, переробній – на 0,4%, проте найбільший внесок припав на постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 7,6%.

Держстат зазначає, що порівняно з вереснем цього року промислове виробництво країни збільшилося на 7,8%, а з урахуванням сезонного коригування – на 1,9%.

Завдяки таким показникам загалом за 10 місяців цього року зростання промвиробництва по відношенню до аналогічного показника минулого року залишилося на рівні 1,4%, у тому числі у добувній промисловості – 1,1%, переробній – 1,5%, постачанні електроенергії, газу , пари та кондиціонованого повітря – 1,7%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *