Прометей вийшов на ринок ЗЗР та насіння

Агромаркет на базі елеваторів групи компаній «Прометей» розширили асортимент продукції засобами захисту рослин та насінням від світових виробників BASF, Limagrain і Syngenta.

Як говориться в повідомленні компанії, оскільки ситуація з нестачею оборотних коштів у фермерів зараз не рідкість, прийнято рішення здійснювати продажу не тільки за «живі» гроші. Тепер аграрії можуть не тільки придбати на вигідних умовах, але і обміняти урожай на необхідну продукцію: мінеральні добрива, ЗЗР або насіння.

«Постійним клієнтам, які ростуть, розвиваються і заробляють разом з компанією« Прометей », ми надаємо можливість фінансування під майбутній урожай. На вигідних умовах аграрії можуть отримати мінеральні добрива, ЗЗР та насіння за ринковими цінами в рахунок майбутнього врожаю », – додав керівник ДК« Прометей »Рафаель Гороян.

Одними з ключових переваг співпраці з компанією є економія на логістиці і швидка доставка товару. Фермер може відвезти придбаний товар на тій же машині, на якій привіз сільгосппродукцію, тим самим значно заощадивши на логістиці.

Крім того, клієнт має можливість безкоштовно отримати рекомендації досвідченого фахівця-агронома, щоб отримати від витрачених коштів очікуваний результат: гібриди показали високу врожайність, ЗЗР спрацював, а добрива не просто були поховані в землю.

Для довідки: ГК «Прометей» працює на українському ринку зернових і олійних культур з 1994 р Компанія закуповує зерно у виробників на базі елеваторів в Миколаївській, Кіровоградській, Київській, Хмельницькій, Запорізькій і Черкаській областях. У травні 2019 року компанія збільшила земельний банк в 5 разів – до 10 тис.га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *