Прометей поповнив автопарк зерновозів

Група компаній «Прометей» поповнила парк зерновозів сучасними тягачами Volvo FM з напівпричепами Schmitz.

Сума інвестицій компанії склала більше € 700 тис., Йдеться в повідомленні компанії.

«У нашому автопарку є тягачі MAN, Scania, Volvo: всі машини були окремо протестовані в умовах українських доріг. Віддали перевагу і продовжуємо купувати транспорт у компанії Volvo, адже вони більше підходять за технічним станом і фінансово задовольняють всі наші вимоги », – прокоментував придбання, голова правління ГК« Прометей »Рафаель Гороян.

Як зазначається, придбана техніка має високу вантажопідйомність та потужність, а також відповідають високим європейським стандартам, в тому числі екологічної Євро-5.

Набутий автотранспорт обладнаний сучасною системою моніторингу, завдяки якій, в режимі он-лайн можливо не тільки відстежувати місце розташування і пройдений маршрут, але і контролювати рівень завантаження і витрата палива, що, безсумнівно, буде сприяти зниженню вартості перевезень.

«У наступному році планується покупка більше 20 вантажних автомобілів. Ми налаштовані розширити автопарк до 100 машин, це пов’язано з не найкращим станом залізниці. З «Укрзалізницею» стає неможливо працювати: об’єктивно питання не вирішуються, говорити ні з ким. А робота не стоїть на місці, зерно, придбане у фермерів, потрібно доставляти в порти », – зазначив глава компанії.

Для довідки: ГК «Прометей» працює на українському ринку зернових і олійних культур з 1994 р Компанія закуповує зерно у виробників на базі елеваторів в Миколаївській, Кіровоградській, Київській, Хмельницькій, Запорізькій і Черкаській областях. У травні 2019 року компанія збільшила земельний банк в 5 разів – до 10 тис.га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *