Прометей купив ще один елеватор

«Явкинський елеватор» в перших числах квітня став восьмим зерносховищем в елеваторної мережі ГК «Прометей» в Миколаївській області.

Як говориться в повідомленні компанії, комплекс збільшив до 28 кількість елеваторів «Прометея», а загальна потужність зберігання мережі склала 1,663 млн т.

«Ми знаємо, де саме їх потрібно купувати – там, де наша закупівля сильна. І використовуючи наші додаткові інструменти нам вдається отримувати прибуток від кожного елеватора. Сам по собі один елеватор на доопрацювання і перепродажу ніколи не вийде в «плюс», оскільки ринок сильно коливається, і вгадати ціну буває дуже важко. Можна досягти позитивного ефекту лише за рахунок об’єднання з іншими елеваторами, створюючи мережу », – зазначає власник групи компаній« Прометей »Рафаель Гороян.

Як зазначається, потужність елеватора – 60 тис. Т. Складається з 17 механізованих складів підлогового типу зберігання з верхньої та нижньої галереєю.

Крім того, елеватор розташовується на стику залізничних і автомобільних доріг, що дозволяє приймати зерно як з залізниці, так і з автомобільного транспорту.

Комплекс має в своєму розпорядженні 4 підйомниками, 5 точками авто і 2 точками залізничної вивантаження.

Комплекс готовий приймати на добу 1,5 тис. Т зернових культур і відвантажувати – 800 т з залізничного та 600 т з автомобільного транспорту.

Доопрацювання зерна здійснюється сепараторами і сушарками. Очищення зерна – 1200 тонн, сушка – 350 тонн на добу.

Уточнюється, що елеватор активно готується до майбутнього сезону. У найближчих планах проведення комплексу заходів по збільшенню швидкості прийому і вивантаження зерна, атестація лабораторії елеватора на 7 видів культур, внутрішнє навчання і тестування для трудового колективу.

«Прометей» протягом нинішнього року продовжить інвестування в подальше поглинання і розвиток елеваторної мережі », – підсумували в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *