Пройти кризу безболісно зможе лише кожен п’ятий київський забудовник

Лютий стане складним місяцем для будівельних компаній. Пройти цей період безболісно зможуть не всі – лише кожен п’ятий київський забудовник переживе падіння попиту без вимушених пауз у роботах на своїх об’єктах.

Таку думку UBR.ua висловив засновник та керуючий партнер групи компаній Concept Group Михайло Підвисоцький.

Найкраще період “нових викликів”, на його думку, переживуть девелоперські компанії повного циклу, а також ті учасники, лідери ринку, які мають достатні фінансові можливості будувати концептуально нові та якісні проекти, не оглядаючись на рівень продажів.

Він зазначив, що за прогнозами експертів ринку, у 2022 році понад 70% попиту на новобудови буде сконцентровано на об’єктах нових форматів, які зводяться з якісних будівельних матеріалів, де передбачено самодостатній інфраструктурний комплекс, що дозволить отримати максимум комфорту від життя, роботи та відпочинку.

Найбільш цікавими потенційними покупцями стануть ЖК, розташовані поблизу рекреаційних зон, у природних зонах у межах міста або в найближчому передмісті.

“Можна стверджувати, що стабільність цін – не найголовніше, що зараз непокоїть потенційних покупців. Для них вкрай важливе дотримання забудовниками термінів та темпів будівництва, а також висока якість та функціональні можливості майбутніх ЖК”, – резюмував Михайло Підвисоцький.