Програма 5-7-9%: половину кредитів беруть аграрії

Банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» за останній тиждень підписали 696 договорів на рекордну суму 2,4 млрд грн.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

При цьому, 1,6 млрд грн з цієї суми склали антикризові кредити під 0%, 621 млн грн – кредити під рефінансування раніше залучених позик і 190 млн грн – інвестиційні кредити.

Від старту програми банки-учасники видали 15 064 кредитів на загальну суму 38,2 млрд грн. З них 16,3 млрд грн – рефінансування раніше отриманих позик, 5,5 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції і 16,4 млрд грн – в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (50%), торгівлі і виробництва (22%) і промислової переробки (15%). За регіональної класифікації лідерами залишаються Харківська, Львівська, а також Київська області.

«В цілому квітень став найуспішнішим місяцем для програми – було видано 3 358 кредитів на 9,2 млрд грн. Практично кожного тижня ми спостерігали позитивну динаміку як за кількістю підписаних договорів, так і по виплачених сумах », – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *