Прогноз: Всім виробникам доведеться вирощувати птицю без антибіотиків

Вся галузь птахівництва з часом перейде на виробництво продукції без антибіотиків. Виробники будуть дотримуватися норм європейського законодавства з безпеки виробництва продукції харчування.

Про це журналу «Наше птахівництво» заявила голова наглядової ради акціонерів «Володимир-Волинської птахофабрики» Аліна Сич, пише AgroTimes.

«Я впевнена, що це буде стосуватися всіх птахівників, і всі змушені будуть переглянути технології вирощування птиці, – зазначила вона. – Тому я вважаю, що птаховиробників цим слід займатися вже сьогодні. А ми будемо думати, куди рухатися далі і які ще інновації запропонувати споживачам ».

За її словами вихід на ринок курятини МХП, виробленої без застосування антибіотиків, ніяк не позначилася на обсягах продажів продукції під ТМ «Епікур», яку «Володимир-Волинська птахофабрика» виробляє без застосування антибіотиків.

Якщо брати підрахунок з нуля, то за два роки попит на курятину бренду «Епікур» збільшився на 70%, зазначила Аліна Сич.

«Компанія з цією продукцією зайшла в усі основні торговельні мережі. Зараз є плани поетапного входження в усі магазини в рамках тих мереж, де ми представлені », – сказала вона.

Для довідки: «Володимир-Волинська птахофабрика» займає близько 5% українського ринку курятини. Інфраструктура фабрики складається з 100 пташників, забійного цеху і комбікормового заводу. Голландський інвестиційний фонд Safedam став акціонером «Володимир-Волинської птахофабрики», викупивши 23,76% акцій підприємства.

У 2017-2018 роках група інвестувала понад $ 1,5 млн в технологію, в обладнання, в розробку і просування бренду «Епікур».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *