Прогноз: Високий попит на сухе молоко штовхне ціни вгору

Сезон виробництва сухого молока йде на спад, попит на нього, як і раніше, високий.

Про це йдеться в повідомленні «Інфагро».

«Імпортери не поспішають збільшувати ціну на товар, на внутрішньому ринку вартість сухого молока поступово зростає. Робляться сезонні закладки, деякі притримують товар на складі, розраховуючи на подальше зростання цін », – пояснюють експерти.

На їхню думку, якщо найближчим часом трейдери не збільшать ціни на українське сухе молоко для далекого зарубіжжя, то українські продавці припинять підписувати з ними нові контракти і будуть шукати збут в країнах СНД. У імпортерів з цих країн зросте попит на такий товар на тлі скорочення пропозиції дешевого товару Білоруссю.

«Незважаючи на істотне скорочення пропозиції дешевого молока від населення, в першому півріччі в порівнянні з цим же періодом минулого року, молочні заводи змогли збільшити випуск сухого знежиреного молока на 17% до 21 тис. Т», – констатують аналітики.

Виробництво сухого цільного молока через слабкий попит, перш за все зовнішнього, скоротилося в два рази до 5,2 тис. Т.

«У попередні місяці виробничі показники по сухому молоку ще були досить високими (СОМ – 5,4 тис. Т, СНМ – 1 тис. Т), а в липні випуск товару однозначно впав. Цей фактор теж позначається на збільшенні цін », – підсумували фахівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *