Прогноз: Світовий попит на українське зерно зросте

Введення обмежень на експорт зернових культур з боку Росії і Аргентини може привести до збільшення попиту на українське зерно. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства – продавці Тарас Качка на своїй сторінці в Facebook.

На його думку, це може створити додатковий тиск на ціну української продукції. «До нового року було розуміння, що поставки з Австралії і Аргентини повинні збалансувати попит на українське зерно. І ми зможемо, як і в минулому маркетинговому році, дотримати узгоджені баланси і не втручатися в ринок. Цього року ситуація навіть складніша. Але я впевнений, що уряд і ринок впораються », – вважає Тарас Качка.

Він прогнозує, що питання продовольчої безпеки буде гіперважним в цьому році. «… Вже зараз кількість запитів про співробітництво щодо продовольчої безпеки від іноземних партнерів значно зросла», – додає чиновник. В цілому він вважає, що відновлення глобальної економіки дає Україні шанс відпрацювати всі ті мінуси, які спостерігалися в експорті промислової продукції в минулому році. «Обнадійливим є ситуація з нашим фундаментом торгівлі – зернові, олійні, руда і метал», – констатує Качка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *