Прогноз: Ринок насіння буде рости на 6% в рік

Світовий ринок насіння протягом 2021-2025 років виросте на $ 21,71 млрд. Середньорічний темп приросту за цей період перевищить 6%.

Згідно з останнім звітом Technavio, на зростання світового ринку насіння в 2020 р значно вплинула спалах COVID-19.

Попит і пропозиція насіння були порушені в багатьох країнах світу. Однак кількість активних випадків коронавируса в останньому кварталі знизилося. Це дозволило урядам зняти обмеження, введені відносно ділової активності, і збільшило попит на продукти харчування, що, в свою чергу, допомогло ринку ринку насіння прискоритися в 2021 році.

У найближчі роки ситуацію на ринку будуть визначати такі фактори як збільшення інвестицій в сільськогосподарські дослідження і зростаюче використання насіння з передовими характеристиками.

На ринку насіннєвих технологій дуже активно впроваджуються інновації, відзначають аналітики Technavio. Сільгоспвиробники мають значний попит на насіння з сучасними характеристиками, що призводить до розробки поліпшених версій різного насіння, включаючи кукурудзу, пшеницю і сою.

Крім того, підвищений попит на ГМ-культури і зростаюче поширення гібридів, стійких до хвороб, відкриває значні можливості для ринкових продавців.

У розрізі сегментів за підсумками 2020 р максимальну виручку отримав сегмент традиційних насіння. Рушійною силою в цьому випадку є зростання популярності органічного землеробства.

Крім того, зростаючі побоювання з приводу негативного впливу ГМ-насіння на навколишнє середовище змушують регулюючі органи заохочувати використання звичайного насіння, додають в Technavio.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *