Проектам зі сталого розвитку виділяють гранти до €15 тис.

«Байєр» оголошує про прийом заявок в межах щорічної ініціативи Grants4Ag. Переможці отримають винагороду за свої стійкі рішення деяких найсерйозніших проблем у галузі сільського господарства.

Як говориться у повідомленні компанії, в рамках грантової програми, яка триває більше 5 років, «Байєр» пропонує науковцям як фінансову, так і наукову підтримку.

Зазначається, що з моменту заснування у 2015 році було надано понад 100 грантів. У 2020 році такий грант отримав український проєкт — система автоматичного централізованого змішування ЗЗР Robomix, розроблена Agrohub в партнерстві з SenseAgro і Custom PC Software.

«Нещодавано «Байєр» оголосив про свої зобов«язання щодо відповідального використання світових ресурсів, тому в цьому році програма Grants4Ag буде зосереджена на цих напрямках. Гранти надаватимуться проєктам, які спрямовані на розвиток більш стійкої продовольчої системи. Кінцевий термін подання заявки — 31 серпня 2021 р.», — йдеться у повідомленні.

Програма Grants4Ag не виставляє жодних вимог щодо звітності, та кожен заявник зберігає право власності на будь-яку розроблену інтелектуальну власність. Також компанія розглядає ці гранти як початкову інвестицію, яка може призвести до масштабнішої, довгострокової співпраці з «Байєр».

На додаток до отримання гранту (як правило, від €5 тис. до €15 тис.), переможці матимуть можливість почати співпрацю з науковцем «Байєр», який надаватиме необхідні рекомендації та оцінки щодо проєкту.Попередні грантоотримувачі відмічають, що це професійне наставництво відрізняє програму Grants4Ag від традиційних програм фінансування.Повна інформація напрямки програми, процес прийому заявок та правила їх подання доступні за посиланням.


Для довідки: «Байєр» — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.

У 2020 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 100 тис. працівників, а обсяг продажів становив €41,4 млрд. Витрати на дослідження та розробки — €4,9 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *