Продажі Roshen впали на 10% з початку березня

Продажі корпорації Roshen (Київ), найбільшого виробника кондитерської продукції в Україні, впали на 10% в натуральному вираженні з початку карантинних заходів в Україні через зниження купівельної спроможності.

“З початком карантинних заходів та світової економічної кризи ми спостерігаємо спад купівельної спроможності і, відповідно, попиту на кондитерську продукцію. Ми вже на сьогодні маємо падіння в 10% в натуральному вираженні”, – вказали в прес-службі корпорації у відповідь на запит агентства ” Інтерфакс-Україна “.

При цьому, за інформацією Roshen, корпорація зберегла ціни на кондитерську продукцію на “докарантінном” рівні.

Підприємства корпорації і частина фірмових магазинів продовжують працювати в штатному режимі. У прес-службі уточнили, що магазини в ТЦ без окремого виходу закриті, інші – працюють.

“Поки що в планах скорочувати кількість працюючих фірмових магазинів – немає”, – зауважили в Roshen.

Крім того, корпорація інвестує кошти в боротьбу з пандемією коронавируса в Україні.

“Roshen взяв під опіку понад 20 лікарень, в шести регіонах. Перш за все, ми плануємо забезпечити необхідним захистом медичних працівників, які безпосередньо контактують з хворими і беруть на себе основний удар, так само плануємо профінансувати закупівлю необхідних медикаментів”, – відзначили в кондкорпораціі.

Як повідомлялося, Roshen закупила першу партію костюмів індивідуального захисту медпрацівників в розмірі 10 тис. Комплектів. Зараз працює над закупівлею другий і третій партії захисних костюмів для медиків.

Корпорація Roshen входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс в Борисполі (Україна); Клайпеди кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) зупинена з 1 квітня 2017 року.

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва досягає 450 тис. Тонн продукції на рік. Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує близько 70 магазинів різних регіонах країни. Перший відкрився в 2009 році в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *