Продажі нового житла в Києві в I кв. зросли на 30% – InCo home

Продажі нового житла в київських об’єктах інвестиційного портфеля компанії InCo home (ТОВ “КУА Інвест-Консалтинг”, Київ), за підсумками першого кварталу 2021 року зросли на 30% в порівнянні з минулим роком і склали 21,2 тис. Кв. м, повідомила прес-служба.

“Якщо останні два зимових місяці продажі йшли на одному рівні, то в березні ми фіксували зростання на 13%. Це пов’язано ще і з тим, що покупці розуміли – нового локдауна не уникнути, і прискорювали завершення угоди в умовах невизначеності. Зараз навіть з урахуванням карантинних обмежень, обсяг угод не скоротився, в середньому проводиться від п’яти і більше в день “, – цитується в повідомленні співвласник і партнер InCo home Роман Бєлік.

Як уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі компанії, на сьогодні в портфелі InCo home 16 нових житлових комплексів, в будівництво яких інвестувала компанія: ЖК Welcome Home на вул. Стеценко, “Камертон”, “Привітне квартал”, LaLaLand, “Династія”, “Паркова вежа”, “Русанівська Гавань”, “Телескоп” по вул. Драгоманова, 10, Crystal Park Tower, Dock32, Z31, “Теремки”, “Аріана”, “Ейнштейн”, “Хепі Хаус”, “Причал 8”.

За словами Бєліка, найбільшим попитом користуються проекти з високим ступенем готовності. Так, в двох ЖК компанії на етапі здачі в експлуатацію було продано більше 60% площі від всього обсягу продажів за останні три місяці.

“Середня ціна в цих житлових комплексах: перший об’єкт комфорт-класу – від 32 до 38 тис. Грн / кв. М, другий об’єкт класу” А “на пр. Перемоги, де ціна за квадратний метр стартує від 50 тис. Грн”, – уточнив він.

В цілому, ціни на ринку житлової нерухомості показують зростання другий квартал поспіль – від 10 до 20% в залежності від об’єкта.

“Житлова нерухомість продовжить зростання і в ціні, і за попитом. За комерційною прогноз менш втішний: у всьому світі офісна і торговельна, крім продуктового рітейлу, падає і поки в короткостроковій перспективі змін по ній не буде”, – прогнозує Бєлік.

ТОВ “КУА” Інвест-Консалтинг “(InCo home) створено в 2003 році, займається інвестиційною діяльністю в сфері будівництва та нерухомості.

За даними офіційного сайту, компанія інвестувала в будівництво 30 житлових комплексів загальною житловою площею 840 тис. Кв. м.

У травні 2018 року завершилася операція з купівлі компанії Романом Бєліком і Богданом Серотюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *