Продажі Молочного альянсу повернулися на докарантінний рівень

Попит на продукцію групи компаній «Молочний альянс» стабілізувався і вийшов на рівень докарантінного в порівнянні зі значним стрибком на минулому тижні.

Про це повідомив глава наглядової ради ГК Сергій Вовченко агентству «Інтерфакс-Україна».

«Зараз попит на нашу продукцію стабілізувався і вийшов на рівень докарантінного. Ми відвантажуємо щодня з Яготинського маслозаводу приблизно 250 тонн різної молочної продукції », – сказав він.

Вовченко уточнив, що минулого тижня протягом трьох днів спостерігалося значне зростання попиту на молочну продукцію, тоді група відвантажувала з Яготинського маслозаводу на 80 тонн більше продукції, ніж до карантину.

«Зараз сировину в надлишку. Наприклад, ми планували, що в березні у нас буде один обсяг надходження сировини, а за фактом щодня ми одержували на 82-85 тонн молока більше. Правда, ціна на неї залишається занадто високою. І знизити її, на жаль, нам поки не вдалося », – зауважив глава наглядової ради« Молочного альянсу ».

За його словами, ціна на цельномолочную продукцію – як на сири, так і на масло – не виросла.

«І ми не плануємо її піднімати! Якщо представники торгових мереж говорять, що вони піднімають ціну через те, що постачальники її підвищують, то це неправда », – заявив Вовченко.

Для довідки: Група компаній «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філія «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопс» і ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *