Продажі KWS виросли на 15%

Група KWS в 2019/20 фінансовому році досягла збільшення продажів приблизно на 15% – до € 1,28 млрд.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Наша бізнес-модель виявилася надзвичайно надійною в складні часи, – прокоментувала фінансовий директор KWS Єва Кінлі. – Завдяки нашому інноваційному асортименту гібридів ми виросли у всіх товарних сегментах і змогли значно збільшити операційний прибуток з урахуванням ефекту придбання. Ми очікуємо стабільного розвитку бізнесу в новому фінансовому році ».

Так, чисті продажі виросли на 15,2% – до € 1,28 млрд. Все сегменти продукції сприяли зростанню.

EBITDA групи KWS покращився на 12,9% – до € 225,5 млн. EBIT зменшився до € 137,4 млн (-8,4%) в результаті безготівкових ефектів на загальну суму € 33,0 млн в рамках розподілу закупівельної ціни на придбання Pop Vriend Seeds. Прибуток в попередньому році також включала позитивний одноразовий ефект завдяки створенню спільного підприємства Aardevo B.V.

Фінансовий результат – € 7,8 млн виявився менше показника попереднього року (- € 5,5 млн).

У звітному році сегмент кукурудзи збільшив чистий продаж на 5% – до € 775,7 млн. Зростання обсягів продажів обумовлений перш за все позитивним розвитком бізнесу в Європі і Південній Америці.

Чистий обсяг продажів в сегменті цукрових буряків збільшився на 6,6% – до € 491,8 млн. Успішний вихід на ринок CONVISO® SMART – інноваційної системи боротьби з бур’янами, яка зараз доступна в 24-х країнах, а також валютні ефекти від курсової різниці по відношенню до долара США щодо євро надали позитивний ефект в звітному періоді.

Продажі в зерновому сегменті збільшилися на 11,9% – до € 191,2 млн. Насіння озимої гібридної жита зробили значний внесок в цей результат. Хоча виручка від продажів насіння пшениці та ячменю була на рівні попереднього року, продажу насіння дещо зменшилися в порівнянні з попереднім роком через несприятливі погодні умови, які склалися на момент сівби.

Сегмент насіння овочевих культур, що включає бізнес-діяльність виробника насіння овочевих культур, компанії Pop Vriend Seeds, придбана 1 липня 2019 року, вніс значний вклад у збільшення продажів Групи KWS в розмірі € 83,5 млн.

З огляду на позитивні результати діяльності компанії, виконавчий і наглядову раду запропонують щорічних зборів акціонерів розподілити дивіденди в розмірі € 0,70 на акцію за 2019/20 фінансовий рік. Це розподілить € 23,1 млн (+ 4,5%) між акціонерами KWS SAAT SE & Co. KGaA.

«На економічні показники Групи KWS, ймовірно, вплинуть наслідки глобальної пандемії коронавируса в 2020/2021 фінансовому році. Припускаючи, що посівні площі залишаються стабільними або трохи зменшаться, виконавча рада передбачає зниження темпів зростання в 2020/21 фінансовому році. Виконавча рада передбачає, що група KWS забезпечить чистий обсяг продажів на рівні попереднього року (€ 1,28 млрд), припускаючи стабільність чистих продажів і розмір EBIT margin на рівні 11-13% (після коригування безготівкових ефектів як частини розподілу ціни придбання Pop Vriend Seeds ) », – прогнозують в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *