Продажі квартир і будинків в Україні наблизилися до рекорду

Оптимізм українців, зміцнення курсу національної валюти, зростання споживчих настроїв вже в 3 і 4 кварталах 2019 року призвели до реалізації значного обсягу відкладеного попиту на ринку житлової нерухомості. Про це повідомили в прес-службі Української торгової гільдії (УТГ).

“Вибори Президента України і до Верховної Ради в 2019 році, а також зміни у формуванні урядової еліти змусили більшість українців перейти в позицію вичікування або відмовитися від серйозних покупок. Все це спровокувало обмеження попиту в 1 і 2 кварталах 2019 року. Однак друга половина 2019 року кардинально змінила ситуацію “, – зазначив засновник і президент УТГ Вадим Непосєдов.

Як наслідок, за результатами 2019 року, кількість підписаних приватними і державними нотаріусами договорів купівлі-продажу квартир та індивідуальних житлових будинків в Україні (без урахування АР Крим) показало позитивну динаміку.

Кількість угод збільшилася на 24,1 тисячі одиниць в абсолютних показниках або на 8,7% в відносних показниках і склало більше 300 тисяч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *