Продан четвертий завод Укрспирту

Аукціон з приватизації «Лопатинського МПД і зберігання спирту» (Львівська обл.) З переліку об’єктів ДП ​​«Укрспирт» відбувся 28 жовтня 2020 р

Як говориться в повідомленні Фонду держмайна, на торги вийшли 4 учасники, а ціна зросла зі стартових 18,7 млн ​​грн до 50 млн грн.

«Після підписання протоколу про результати аукціону, укладення договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Лопатинського МПД буде вважатися офіційно завершеним», – йдеться в повідомленні.

Для довідки: раніше були приватизовані Немирівський (55 млн грн), Артемівський (50 млн грн) і ОВЕЧАЦЬКИЙ (53 млн грн) заводи.

В рамках приватизації об’єктів ДП ​​«Укрспирт» і держконцерну «Укрспирт» на продаж будуть виставлені 78 виробничих майданчиків.

«Укрспирт» – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Загальна виробнича потужність ДП – більше 36 млн дал на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. 37 заводів фактично не працюють.

З 1 липня 2020 року набрав чинності закон про демонополізацію спиртової галузі, яким скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, в якості лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *