Прізватізація Укрспирту: п’ятнадцятий завод продали за рекордною ціною

Фонд держмайна України на приватизаційному аукціоні продав «Вишняківський спиртзавод» (входить в структуру «Укрспирту») за 234 млн грн – це рекорд в приватизації спиртових активів.

Про це йдеться в повідомленні ФДМ на сторінці в Facebook.

«За об’єкт приватизації на торгах змагалися відразу 8 компаній, а стартова ціна виросла в 10,4 разів – з 22,4 млн грн до 234 млн грн. Зараз це найуспішніший аукціон з приватизації спиртових активів і за конкуренцією, і фінальної вартістю об’єкта », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що новий власник отримає, зокрема, спіртосклад, бродильний цех, виробничу лабораторію і будівля брагоректифікації.

«Переможець аукціону тепер повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Вишняківська МПД буде вважатися офіційно завершеним.

У разі відмови від лота переможець аукціону повинен буде сплатити до бюджету вартість гарантійного внеску – близько 2 млн грн. Після цього право на придбання об’єкта переходить до учасника, який завершив аукціон на другому місці », – пояснили у відомстві.

Це 15-й спиртзавод, який продали на приватизаційному аукціоні.

17 грудня ТОВ «СКН« Сучасна комерційна нерухомість »придбало на онлайн-аукціоні Воютицький спиртовий завод ДП« Укрспирт »у Самборі Львівської області за 48 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *