ПриватБанк запустив біометричні POS-термінали з ідентифікацією особи

Державний ПриватБанк (Київ) запустив біометричні POS-термінали FacePay24, які дозволяють оплачувати покупки при відсутності карти за допомогою ідентифікації особи, повідомила прес-служба банку в понеділок.

За словами керівника напряму обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євгена Васильцова, якого цитує прес-служба, “оплата особою” на даний момент доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, і до кінця 2020 року банк планує запустити в Україні 7700 FacePay24.

Уточнюється, що для використання сервісу “оплата особою” клієнтам банку необхідно встановити на смартфон оновлене додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24, а потім зробити три знімки з різних ракурсів і прив’язати до них обрану банківську карту.

Згідно з повідомленням, для оплати в POS-терміналах Android PAX за допомогою ідентифікації особи після введення суми необхідно вибрати на терміналі “оплата особою”, подивитися на фронтальну камеру терміналу, натиснути кнопку “оплатити” та підтвердити операцію введенням пін-коду.

“FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні і фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі”, – додала прес-служба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *